andleske poselstvi

Andělské poselství

Pravidelná poselství andělů na každý týden, měsíc a rok.

zmen zivot

Změň svůj život

Postupy, metody a inspirace pro vnitřní rozvoj a příznivou změnu.

kalendar

Kalendář akcí

Meditace, semináře, školičky a další akce pro tvůj rozvoj.

kniha proměny života

Kniha Proměny života

Metodický průvodce, jak krok za krokem změnit život do lásky a radosti.

O mně

Šárka Dobešová

Velmi ráda navštěvuji aktivity, které pořádá Hanka. Její meditace jsou vedeny citlivě a do hloubky. Z jejího profesionálního přístupu je cítit nejen láska k tomuto poslání, ale především lidskost, pochopení, zájem, trpělivost, nadšení. Hanka je člověk, v jehož blízkosti se cítíte velmi dobře, dovede Vás povzbudit, vše vysvětlí, její příklady jsou srozumitelné a každý se v nich najde.

Velmi oceňuji přípravu, kterou jakékoli aktivitě věnuje, její materiály jsou čtivé, půjčí tužky, dodá papír, upozorní, jakou „práci na sobě“ bychom měli udělat, pokud chceme zpracovat to, co nás tíží.

Velmi mi vyhovuje osobní přístup, který ke každému má, cítím se jako součást její rodiny. Také počet osob ve skupině je menší, aby se mohla věnovat všem a to je pro mě balzám na Duši.

Mám za sebou velké množství seminářů a různých akcí, a proto si dovolím vyslovit názor, že meditace a jakékoli další akce, které vede, se nesou v uvolněné, rodinné atmosféře a já jsem velmi hrdá na to, že mohu být součástí v „její skupině“. Vřele doporučuji její stránky, které jsou plné harmonie, lásky, poučení, radosti ze Života. Když k tomu přidáte i osobní setkání s Hankou, máte pocit, že jste v nebi.

Hanko, děkuji Ti za vše, ale ani slovy se nedá vše vyjádřit…to se musí zažít. :-)

Kontakty

HANKA TAKÁCSOVÁ  -  vykladandelskymikartami.cz

IČO:  64740480

ID datové schránky: kvhbkgs

 

KONTAKTY

* E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

* Kontaktní formulář: ZDE

* Skype: hanahstir Hanka Takácsová

* Messenger: Facebook

Výklady přes telefon nedělám, nejspolehlivější je spojit se se mnou přes e-mail nebo kontaktní formulář. Děkuji za pochopení.  

 

FORMA ZPRACOVÁNÍ

- sezení přes skype a messenger je až s dvouměsíční čekací dobou

- zpracování e-mailem je přibližně do 10 dnů

Pouze VŠEDNÍ DNY a po domluvě.

 

FACEBOOK SKUPINY (srdečně Vás do nich zvu)

* Moje osobní skupina: Andělské pohlazení

* Skupina pro prezentaci a reklamu ezoteriků: EZOTERIKA - inzerce

* Skupina poselství, výkladů, nápadů, inspirace: EZOTERIKA - poselství, věštby...

* Skupina pro prezentaci duchovních akcí: EZOTERIKA - semináře, meditace, přednášky

* Skupina tvorby, řemesel, všech, kteří se realizují: Řemesla, tvorba, umění - kvalita člověka

* Skupina pro pomoc potřebným: Pomoc - děti, staří, mladí, zvířátka...

 

FACEBOOK STRÁNKY:

Výkladandělskýmikartami.cz

Andělé - vykladandelskymikartami.cz

Kniha Proměny života

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak pracuji

Ke své práci využívám rad, vedení a poselství andělských pomocníků, přírodních a vesmírných zákonitostí, psychologie a svého vnitřního vedení.

V podstatě mě v počátku naučili nejvíce koně. Jezdívala jsem ke koním pravidelně, dnes už méně. U koní jsem rozvinula svou intuici a dá se říci, že jsem s nimi prožívala zázraky a také s nimi pracovala telepaticky a přenosem energií. Pracovala jsem nejvíce s koňmi psychicky nemocnými, kterým bylo mnohdy až neuvěřitelným brutálním způsobem ublíženo. Napojovala jsem se na jejich vibrace a komunikovala s nimi. Předávali mi své bohatství, které mi dnes mnohdy velmi pomáhá při práci s lidmi.

Používám andělské vykládací karty od Doreen Virtue. Kombinuji různé typy těchto karet, což mi pomáhá najít ty správné souvislosti. Některé z nich jsou přímo tematické, jiné jsou k zobrazení různých informací. S andělskými kartami pracuji především pro jejich radost, lásku a optimismus. Většina těch, kterým karty vykládám, říkají, že jsou tyto karty hodné a láskyplné a ptají se, zda jsou jenom příznivé. Je zvláštní, jak každý už předem počítá automaticky s tím horším, a jakmile je něco příznivého, působí to podezřele.

Pokud přijde někdo na karty, obvykle ho něco trápí. Přesto jsou mé karty láskyplné, jak je to možné? Především proto, že nejen odkryjí zdroj daného problému, ale zároveň, nacházejí okamžité řešení danéo problému. Jsou lidé, kteří přijdou a řeknou: "Vyřešte můj problém." :-)

Víte, já neřeším problémy druhých, s pomocí andělských pomocníků odkryji a ukážu cestu, jak je řešit. Řešení ovšem zůstává na každém jednotlivci.

Mnoho lidí si představuje, že výklad karet je výklad budoucnosti, říkají, já se bojím, co se dozvím. Ve skutečnosti se tito lidé bojí sama sebe. Tak jednoznačné a přesné to zdaleka není. Karty sice mohou odhalit určité dané věci, ale neznamená to, že Vám nalajnují budoucnost.

Já s kartami pracuji svým způsobem, tak jak to momentálně cítím a vnímám. Dostávám informace od andělů a ty předávám dál. Pomocí karet hledáme zdroj problému, to, jak se daná situace vyvíjí, může vyvíjet a co by bylo dobré udělat, nebo jaký postoj k dané otázce nastavit. Častokrát se dotazovaný moc nového nedozví, většinou už to, co říkám, intuitivně ví. Někdy je výklad jakýmsi razítkem, potvrzením, když je potřeba se rozhodnout, nebo když se děje něco, co je potřeba ujasnit nebo pojmenovat. Karty lze vyložit na jakoukoli otázku.

03

Někdy se dotazovaný neumí správně zeptat, nebo neví, jak otázku položit, tak ji většinou společně vytvoříme. Mé karty také reagují na myšlenky, takže když dá dotyčný otázku, ale myšlenky zaměří někam jinam, karty odpovídají na energii myšlenky. Proto je dobré položit otázku a myslet na ni po dobu výkladu na danou otázku. Samozřejmě jsou otázky a situace, kdy klient potřebuje vědět zhruba období, kdy co nastane.

Energie mých karet je obvykle tady a teď. Je to proto, že včera ani zítra nemáme. Andělé mají "správné načasování". Navíc, zítřek ovlivňujeme teďkem, jak já říkávám:-) Například: Dotyčný je sám a ptá se na novou lásku. Ale není na ni připravený. Pak mu karty poradí, jak se na nového partnera připravit, co je potřeba udělat nebo změnit. V tomto případě může nová láska přijít za týden, nebo také za rok, ale přijde v momentě, kdy klient zvládne na sobě zapracovat a pro novou lásku se připravit. A to může zvládnout za týden, za měsíc, za rok...

Ano, každý z nás si sám mnoho věcí ovlivňuje. Je to o tom, něco se sebou udělat, pracovat na sobě a na svém životě. Jelikož zde přichází pomoc a ochrana vesmíru, pak můžeme stoprocentně věřit tomu, že k nám přijde to, co má, v ten správný čas. Vhled do budoucna vždy vychází z daných faktů a energií tady a teď. Uváděný čas a události jsou hypotetické. Každý má právo zvolit si a rozhodnout, jak to dál nastaví, může to ovlivnit. Co je dovoleno ovlivnit, je dovoleno vědět a naopak. Andělé respektují naši vůli, zasahují, až když jim to dovolíme a umožníme.

Záleží také na tom, co klient potřebuje, na co je nutné se mimo výklad karet zaměřit. Jde o různé terapie, meditace, odblokování, čištění negativních energií... Vždy se snažím pracovat podle svých pocitů a intuice. Samozřejmě je důležité používat správné psychologické postupy, stejně tak jako je důležité se zaměřit na to, co daná situace přímo vyžaduje. Lidská duše je velmi křehká, ale zároveň má obrovskou sílu.

Mou další, stejně zásadní prací je očištění duše, osvobození duše, terapie formou SRT a odvádění zbloudilých a přivtělených duší. Ke všemu jsou podrobné informace vždy u dané služby. Při každé práci se na danou osobu napojuji, na energie příběhu, vztahů, dané situace. Někde používám karty, někde kyvadlo, někde obojí.

Díky komunikaci s bytostmi Světla, kteří mě vždy při mé práci vedou, můžeme velmi citlivě s klientem léčit potřebné potíže. Vždy se snažím držet se tempa svého klienta a naslouchám tomu, jak dalece se na co můžeme momentálně zaměřit.

Ráda bych zde nakonec poděkovala všem, kteří ve mě vkládají svou důvěru a dovolí mi, abych s nimi pracovala. Jsem vděčná svým klientům, jelikož mě toto mé poslání naplňuje a dělá obrovskou radost.

Díky Vám, moji klienti, se stále učím, vyvíjím a jsem za to nesmírně vděčná. Stejně tak děkuji mým blízkým lidem, protože každý je toho všeho součástí. Děkuji Vám, že jste. Děkuji za to, kdo jste. Děkuji, že se ke mě stále vracíte. Děkuji, že máme možnost společně nacházet radost a naději ve Vašem životě. 

S úctou a láskou Hanka

 

Můj velký vzor, inspirace a člověk, ke kterému chovám hlubokou úctu a lásku - Květuška Fialová. (Můj splněný sen - poznala jsem ji osobně a vždy mi patronovala moje dítě, akci pro podporu útulků, která funguje dodnes díky velmi schopným a šikovným lidem "SEN ZVÍŘAT").

 

02

 

 

O mně

Narodila jsem se ve znamení Štíra.

Vyrůstala jsem nejdříve na vesnici poblíž Klatov v západních Čechách. Do školy jsem chodila do Švihova, kde je krásný vodní hrad.
Před osmou třídou jsme se s rodinou přestěhovali do Kladna. Chodila jsem do 5 základních škol.

Už od dětství jsem se setkávala s tím, že za mnou chodili ostatní lidé, včetně párů a svěřovali mi své trable a trápení. Často se mi podařilo s nimi rozmlouvat tak, že se jejich situace vyjasnila nebo zlepšila. Často jsem od mala také fungovala jako chůva maličkých dětí a opečovávala jsem zvířátka. Celý život jsme žili s nějakými zvířaty, převládala kočka. Co se týče zvířat, dodnes mě doprovázejí a s manželem žijeme s deseti čičinami, jednou agamkou a fenečkou.

Asi v 18 letech jsem docházela několik měsíců k psychologovi, který mě zasvětil do tajů psychologie. Nakonec jsem si uvědomila, že jsem schopna odkrývat zdroj problémů, se kterými ke mě ostatní chodívali a dodnes chodívají. S kartami jsem se setkala v 16 letech, kdy jsem byla u výkladů své známé a vždy jsem na otázky tázajících se klientů, znala odpověď dříve, než byly karty vyloženy. Karty jsem si půjčila zkusila své první výklady. Úspěšně, tak jsem se postupně začala kartami zabývat. Tehdy vše začalo různými tarotovými kartami.

Stejně tak jsem se setkala s první zbloudilou duší v 16 letech. Od té doby odvádím duše zemřelých, když uvíznou, nebo se k někomu přivtělí. Duše odvádím i z objektů, domů, pozemků. Spolupracuji s pár realitními makléři, kde také čistíme pozemky a domy, které se prodávají. Do všech tajů mě v naprostém počátku prováděla moje "adoptivní" maminka, přítelkyně Tánička. Ona byla u zrodu mého otevírání se těmto věcem.

Také se mi objevují různé obrazy toho, jak se bude situace vyvíjet, nebo vidím jakýmsi vnitřním zrakem, co se bude dít v životě různých lidí. Začínala jsem s tarotem, jak jsem již napsala, se kterým jsem pracovala nějakou dobu, až se mi do rukou dostaly první andělské karty od Doreen Virtue "Pozemští Andělé".
Postupně jsem si začala pořizovat i knihy od Doreen a jiné další karty, začala jsem se zajímat o komunikaci s Anděly a vesmírem, až jsem najednou s nimi pracovala a vykládala různým lidem.

Postupem času jsem začala studovat i jiné knihy, které se týkaly především psychologie. Moje učení se rozšiřovalo dále, postupně jsem se učila o vesmírných a přírodních zákonech, o duši, podvědomí a dalších věcech s tím vším souvisejících. Pochopila jsem vazby, a že vše se vším souvisí. Komunikovala jsem a komunikuji dodnes s různými terapeuty, duchovními učiteli a obyčejnými lidmi.

Všichni mě obohatili a obohacují a všichni dohromady mají zásluhu na mém rozvoji v mém poslání. Jak jsem již psala, opravdu všechno se vším souvisí.
Často, když dostanu položenou otázku, na ni vím odpověď dopředu, přesto využívám poselství, která dostávám jak při pomoci a využití karet, tak přímo, jak je vnímám svým vnitřním cítěním. Postupně jsem se začala dostávat i k dalším informacím, zkušenostem a dnes již pracuji dle toho, jak je momentálně s daným člověkem potřeba pracovat. Stále se rozvíjím, studuji knihy různých uznávaných autorů o psychologii, vesmíru, magii, přírodních zákonech a dalšími.

Od roku 2018 píšu články do každého čísla časopisu Ve hvězdách. Nyní píšu svou první knihu.

Jsem naprosto obyčejný člověk, jen jsem více otevřená a vnímavá. Na každé bytosti se vždy snažím najít to dobré, protože v každém z nás je vždy i byť malý střípek lásky a světla. Někdy je potřeba ho umět najít a rozsvítit. Miluji život, lidi, zvířata, rostliny, vše co je kolem nás a co nás obklopuje. Každý člověk, kterého poznám, mě obohatí, rozvíjí a učí.

 

 

06 

Moje Motta:

"Člověk má být člověku člověkem."

"Bože, dej mi odvahu změnit to, co změnit mohu, dej mi sílu přijmout to, co změnit nemohu a nauč mě to rozeznat."

"Každý z nás jsme anděl s jedním křídlem, abychom vzlétli, musíme se obejmout."

 

S úctou a láskou Hanka 

PP Pavel

Milá Hanko, velice děkuji za krásné zpracování, které ještě potřebuji v sobě zpracovat 🙂je vidět, že jste člověk, který to dělá srdcem, a opravdu vás to baví. Určitě budu také vřele doporučovat🙂 s pozdravem Pavel

Dárkový poukaz

darkovypoukaz

Užitečný dárek - Výklad karet, andělská terapie a odblokování duše.

Reference

reference

Zkušenosti mých klientů z naší společné práce na zlepšení a pochopení jejich života.

Kontakty

hanka thm

Kde a jak mě najdete.

Poselství pro tebe

poselstviprotebe

Vyber si kartu archanděla Michaela a najdi odpovědi, které hledáš.