Měsíční

ODPOČÍVEJ A ROZJÍMEJ SE SEBOU SAMA. NECH VŠE ODPOČÍVAT.

Využij tento měsíc, v rámci možností, k odpočinku a rozjímání. První měsíc v novém roce tě svádí k tomu, abys konal, jednal, započal nové úkoly a rozhodl se. Radíme ti, nech to být. Dosud byly energie pro vás, pozemské bytosti, velmi náročné, těžké a hektické. Nyní je čas odpočívat a nechat věcem volný průběh. Vůbec nic ti neuteče.

Andělské poselství prosince tobě: NAJÍT KOMPROMIS A ROZHLÉDNOUT SE PO JINÝCH MOŽNOSTECH.

Konec roku vždy vybízí a podněcuje k důležitým rozhodnutím. Počkej s tím. Nenech se ovlivnit okolnostmi, druhými lidmi a našeptávači, kteří tě nabádají k tomu, abys učinil nějaká rozhodnutí a kroky. Buď rozvážný v tom, s kým se spojíš.
Toto období nenese příznivé energie pro dobrá, správná, a hlavně unáhlená rozhodnutí. Sice žádné rozhodnutí není nesprávné, protože se vždy děje jen to, co je v souladu s tvou duší a jejími plány, ale nyní se tě snažíme zastavit.

Andělské poselství listopadu tobě: SVĚTLO NA KONCI TUNELU, ŠŤASTNÁ HVĚZDA.

Měsíc listopad slibuje splněné sny, úspěch, radost, konec obtížené situace, nové zdroje peněz a dalších možností a příležitostí.
Měsíc oplývá šťastnými energiemi a jeho synonymem by mohla být „šťastná hvězda“. Vesmír ti nabízí pomoc, pokud jsi připraven ji přijmout, stejně jako bys měl být připraven přijmout to, co si opravdu přeješ.

Pokud ovšem zjistíš, že to, co si přeješ, je pro tebe vlastně příliš velké sousto, budeš se učit přijímat. Někdy si vy lidé něco přejete, a když to dostanete, bojíte se a stáhnete se.
Rozhodni se, co opravdu chceš.