Měsíční

VÁŠEŇ, RYCHLÝ A NEČEKANÝ POHYB UDÁLOSTÍ.

Měsíc květen je pro váš pozemský život jedním z nejhezčích období a říká se, že je měsícem lásky. Pravdou je, že bude vitální, živý a velmi rychlý. To znamená, že události naberou nečekaný směr a rychlý spád. Budeš mít pocit, že nic nestíháš, že je všechno příliš rychlé. Možná i proto, že budeš mít touhu všechno zvládnout hned. Ale všeho s mírou.

Na jedné straně máš pocit, že ti patří svět, že vše dobře dopadne, že vše najde svůj pravý směr. Na druhé straně přijde strach a pocit, že se nic nedaří, že je všechno k ničemu a očekáváš to nejhorší. To vše poukazuje na výkyvy nálad, jako by Apríl přicházel nejen v počasí, ale i v tobě. Už se to zřejmě nějakou dobu projevuje. V takovém rozpoložení nic nedělej, nic neřeš, nedělej vážná rozhodnutí. Nedělej předčasné závěry a nevycházej hned z toho, co vidíš na první pohled. Prostě počkej, nech to vše přejít. Nesnaž se být najednou optimista a snažit se vše vidět jen v dobrém, protože se to říká. Odžij si své chmurné nálady, aby mohly po jejich prožitku láskyplně odejít jednou provždy. A proč toto všechno?

Nepředbíhej a vše pečlivě rozvaž. Stejně tak nedělej předčasné závěry jen proto, že hned nevidíš řešení, nebo se nudíš. Stejně tak ti nepomůže tlak a přílišné chtění. Všechno má svůj důvod a především správný čas. Zbytečně se zabýváš tím, co nemůžeš ovlivnit, a co stejně trvá jen chvíli. Stále jsi zřejmě nepochopil, že všechno, co se děje a co tě možná děsí, je proměnlivé a stále se mění. Není tedy důvod, aby ses tím zbytečně jakkoliv znepokojoval.

Další články...