Využij tento měsíc naplno. Oplývá energiemi radosti, lásky, užívání si. Tancuj, zpívej, tvoř, jdi se bavit, zajdi si na ples, uvolni se. V tomto měsíci panují energie radosti, tance, zpěvu a užívání si láskyplných oslav a setkání. Vynikající období pro plánování rodiny, početí dítěte. Jde doslova o zrod nového. Jak to využiješ, jakým směrem to vše nastavíš, je na tobě. 

Přichází čas oslav a je důležité, abys jej využil a vše směroval svým srdcem. Můžeš započít cokoliv, co je pro tebe důležité. Můžeš otevřít nový projekt, nebo změnit práci, můžeš se přesměrovat, uzavřít sňatek, nebo to vše teprve naplánovat. Tuto změnu nebo rozhodnutí můžeš učinit v jakékoliv úrovni, protože stejně všechno se vším souvisí a vzájemně se ovlivňuje. Týká se to všech oblastí, praktických, materiálních, profesních, osobních i citových. Jdi do sebe, rozjímej se svou duší a naslouchej jí, co ti sděluje, kam tě vede.
Přichází zrod zcela nových začátků, a jaké budou, co vše ti přinesou, ukáže čas. Jediný pohon, který potřebují, je tvé srdce naplněné láskou.
Do života ti může vstoupit důležitý člověk, a to z jakékoliv role, pozice a energie. Je zásadní a může jich být více. Zůstaň otevřený, bdělý a přijímej vše s láskou.  

 

Kéž tě andělé provázejí.
Poselství tvořím z andělských karet od Doreen Virtue, s láskou Hanka.

 

Výklad andělskými kartami, terapie SRT, očištění - služby ZDE :-)

Kniha "KNIHA PROMĚNY ŽIVOTA" zde :-)

Přejete-li si ZDARMA posílat obecná pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail NAPIŠTE MI zde :-)

S úctou a  láskou Hanka