Na jedné straně máš pocit, že ti patří svět, že vše dobře dopadne, že vše najde svůj pravý směr. Na druhé straně přijde strach a pocit, že se nic nedaří, že je všechno k ničemu a očekáváš to nejhorší. To vše poukazuje na výkyvy nálad, jako by Apríl přicházel nejen v počasí, ale i v tobě. Už se to zřejmě nějakou dobu projevuje. V takovém rozpoložení nic nedělej, nic neřeš, nedělej vážná rozhodnutí. Nedělej předčasné závěry a nevycházej hned z toho, co vidíš na první pohled. Prostě počkej, nech to vše přejít. Nesnaž se být najednou optimista a snažit se vše vidět jen v dobrém, protože se to říká. Odžij si své chmurné nálady, aby mohly po jejich prožitku láskyplně odejít jednou provždy. A proč toto všechno?

Vy, lidé, jste s přírodou propojení více, než si myslíte. Duben je měsícem plným výkyvů a náladovosti. Je to proto, že staré i nové se plně projevuje, staré odeznívá a nové se připravuje. Je to proces, fáze, která je velmi potřebná a důležitá. Znamená to, že se vše konečně děje a probíhá.
Některé věci je potřeba přehodnotit, nebo jim dát čas. Stále doznívají staré energie a dočišťují se a to vše bude trvat přibližně do léta. Právě jste prošli velkou životní etapou a proměnou. Stále jste v procesu velké obměny a transformace. To sebou může přinášet i onemocnění nebo prodloužit dobu nemoci a proč? Všechno má svůj správný čas a možná nejsi připravený. Možná nejsi ochotný přijmout změnu. Možná vyvíjíš tlak na něco, co potřebuje čas. Důvodů může být více. Odpočívej a odpovědi se včas dostaví, stejně jako uzdravení.
A na co se ty, člověče, máš tedy zaměřit? Na svůj postoj. Právě jím do všeho udáváš kořenový základ. Dobré vytváří dobré, láska násobí lásku, radost rozzáří radost. Strach ničí vše, pochybnosti vše zastavují a překrucují. Zoufalství tvoří zoufalství.
Proč se cítíš nepříjemně? Protože vše nepříjemné odchází a tím se tě dotýká, prožij to a nech odejít. Jakmile se tomu budeš bránit, budeš to blokovat, poutat a udržovat. Ty si volíš, jakou část sebe sama do všeho vložíš, zda tu láskyplnou, naplněnou nadějí, radostí a svými přáním. Nebo tu vyděšenou, naplněnou nedůvěrou a očekáváním toho nejhoršího.
Nadechni se a ŽIJ! Rozhodni se pro ŽIVOT, nebo sebedesktrukci. 

 

Kéž tě andělé provázejí.
Poselství tvořím z andělských karet od Doreen Virtue, s láskou Hanka.

 

Výklad andělskými kartami, terapie SRT, očištění - služby ZDE :-)

Kniha "KNIHA PROMĚNY ŽIVOTA" zde :-)

Přejete-li si ZDARMA posílat obecná pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail NAPIŠTE MI zde :-)

S úctou a  láskou Hanka