Týdenní

NE-ROVNOVÁHA, ZÁKON TROJNOSTI, PŘÍLIŠ MNOHO PRÁCE A ODPOVĚDNOSTI. ČEKEJ. NETLAČ ŘEKU, TEČE SAMA.

Zákon trojnosti říká, že vše, co vydáš, ať v dobrém nebo zlém, vše se ti třikrát vrátí. Trojnost je odjakživa symbolická pro vše kolem magie a života.
Může značit mnoho významů. Jde o tři zúčastněné strany. Někdy je to milostný trojúhelník, někdy ustrnutí mezi různými rozhodnutími. Jindy zase tři strany, které spolupracují, nebo se o něčem rozhodují. Mezi třemi body může být jeden navíc.

 ÚSPĚCH A PŘÍZNIVÉ DŮSLEDKY, VÍRA V SEBE SAMA.

Očekávej radostný týden, ale pamatuj přitom na to, že vše si ovlivňuješ také svým přístupem. Pokud jsi pesimista, mohou se mnohé věci obrátit spíše proti tobě, jelikož svým nastavením si vše stavíš automaticky proti sobě. Přesto je pravděpodobné, že budeš mile překvapen i tak. Týden nese příznivé a radostné vibrace a slibuje úspěch, posun a růst. To zejména v oblasti financí, práce a materiálních potřeb.

PROBUZENÍ, ČAS JÍT DÁL.

Je nejvyšší čas se posunout dál a to v mnoha ohledech. V podstatě vše, v čem není láska, radost, užitek, odchází. Možná máš pocit, že tě někteří lidé opouštějí, že se v některých situacích vše obrátilo proti tobě, že se ti začaly rozbíjet věci, nebo jsou u tebe, či kolem tebe úrazy a nemoci. Všechno má svůj důvod a je to tak v pořádku. Všechno, na čem jsi lpěl, na co jsi vyvíjel tlak, nebo vše, na čem stále lpíš a na co tlačíš, se rozpadá. Je to proto, že nevidíš, co pro tebe již není zdravé. Děje se to ve všem, co patří minulosti. Může jít o vztahy, lidi, věci, předměty, smlouvy, dohody a tak dále. Období je nekompromisní a ty se máš pustit všeho nezdravého a jít dál. Jedině tak uzdravíš sebe, svůj život, potažmo společně tak uzdravíte svou zemi.