Andělské poselství týdne: ŽÍT NAPLNO.

Andělé nám vzkazují, abychom si tento týden zkusili prožít naplno. To, co si dovolíme, to žijeme. Jestliže zůstaneme v nezdravých situacích a vazbách jen proto, že nevíme, co nás čeká, pak nám brání strach prožívat život láskyplně a radostně.

V tomto týdnu se máme zaměřit na to, abychom plně procítili a prožili každý okamžik svého života. Jestliže jsme v situaci, nebo na místě, kde se necítíme radostně, pak je ten nejvyšší čas udělat změnu. Ve změně nám často brání to, že právě nevíme, co nás čeká. 

Jenže to není nikde nalajnováno, ani dáno, bude to tak, jak se rozhodneme. Všechno si tvoříme tady a teď svým postojem, myšlenkami a rozhodnutími.

Pokud se rozhodneme se bát a raději setrvávat v nezdravé situaci, pak nemusíme ani toužit po radosti, je to totiž zbytečné.
Na druhou stranu, když se rozhodneme odejít za tím, po čem toužíme, vesmír nám vždy bude pomáhat. Proto nám Bůh poslal anděly, abychom se s nimi mohli domlouvat, co si přejeme a co potřebujeme.

A že to vždy není tak, jak si přejeme? Že se občas najednou věci dějí jinak? To proto, že nemůžeme zapomínat na to, že i ty nepříjemné a bolestné situace a události potřebujeme ke svému vývoji, pochopení a uvědomění.
Čím více se s tím budeme prát, tím více to budeme živit a bude nás to poutat. Rozloučit se s tím můžeme až tehdy, kdy to přijmeme a přestaneme bojovat.
Něco přijmout neznamená s tím souhlasit, ale vyrovnat se s tím. Teprve poté se s tím také můžeme zároveň rozloučit.

Všechny cesty jsou nám otevřené. Andělé nám vzkazují, že v tomto týdnu můžeme měnit práci a materiální hmotné cesty. Je ideální čas změnit místo, kde se necítíme plnohodnotní a nedocenění.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:
„ŽIJ NAPLNO“
Posláním tvé duše je rozbít tvoji navyklou individualitu a rutinu a umožnit ti přímo prožívat vše, co tě v životě láká.

Ponaučení tvé duše: Měj odvahu vyrovnat se s výzvami a dej průchod své vášni. Pozemské bytí končí dost brzy, neplýtvej jím proto tím, že si nedopřeješ je naplno prožít. Sni velké sny a žij skvělý život. Toto je tvoje hřiště a ty píšeš pravidla – neseď za postranní čárou a nepozoruj, jak míjí den za dnem.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette 

S láskou Hanka

 

Osobní výklad karet, kompletní rozbor vztahů, terapie SRT, očištění duší i domů atd. ZDE :-)

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail NAPIŠTE MI ZDE:-)

 

Ve spolupráci s časopisem VE HVĚZDÁCH - tištěná verze, jsme pro Vás na rok 2020 připravili andělský seriál - sérii článků o andělské říši jako takové.

Články na sebe budou navazovat, dozvíte se zde základní informace o strážných andělech, archandělech, různých bytostech světla, jak přijímat andělská poselství a spoustu dalších zajímavostí, které Vám mohou být vedením, inspirací, nadějí, světlem, jednoduše tím, co Vám rozzáří duši, abyste mohli nechat sebe i svůj život rozkvést :-)

Jedná se o 6 čísel - 6 článků, vycházející každý druhý měsíc. Už nyní doporučuji zajistit si předplatné na tištěná čísla, jelikož v internetovém podání se tyto články neobjevují. 

Předplatné si můžete zajistit  zde: https://vehvezdach.cz/predplatne/casopis - cena 240 korun/rok.

Případně napište mě a já to zajistím s redakcí :-) V tomto případě mě kontaktujte e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a dojednáme podrobnosti.