BUDOUCÍ HOJNOST A KVALITA ŽIVOTA.

V tomto období se co nejvíce věnuj sobě, rodině a plánování o tom, co dál. Nic aktivně nedělej, jen si vše prožívej. Poslední období je pro tebe velkou lekcí, ale zároveň se bojíš o svou budoucnost a existenci. Vše se projevuje tak, že padáš dolů a nemáš se čeho chytit. Ne vše je vždy tak, jak se projevuje. Důležité je, jaké přijdou důsledky, dívej se na vše z výšky. Dříve či pozdějí vše dopadne na své dno. Tam je tvůj přístav naděje. Právě toto dno je poslední místo, kam lze spadnout. Pak lze jít jen výš. A tak to bude i s hojností. Vy lidé, jste si spojili hojnost především s penězi. Uniká vám, že hojností je to, co všechno máte kolem sebe. Hojností rozuměj to, že máš s kým mluvit, že máš kde spát, že se můžeš každé ráno probudit a přivítat svůj nový den, že máš kolem sebe milující rodinu, přátele, nové možnosti. Hojností rozuměj vše, co máš, pokud nesedíš někde v lese pod stromem, bez jídla, vody, střechy nad hlavou, v zimě a sám.

Zvykli jste si zaměňovat hojnost srdce za hojnost peněz. Jenže hojnost nemá jen jeden význam, ani peníze nejsou špatné nebo dobré. Hojnost je rovnováha všech pozemských rovin a hodnot navzájem. A aby se tato rovnováha mohla obnovit, finanční hojnost je snížená, aby sis uvědomil i jiné hodnoty. Až si je uvědomíš, vše se zase vyrovná. Nyní si užívej té hojnosti, kterou máš k dispozici. Ta nenaplněná se do času obnoví a doplní. Právě tvůj současný přístup, uvědomění a procitnutí, ti přinesou výsledek a odměnu toho, co nyní vyzařuješ, v budoucnosti. Proto můžeš plánovat, v osobním i profesním životě. Ber to tak, že plány jsou semínko, které nyní zaseješ. Úroda potřebuje čas, trpělivost, víru, lásku, naději a laskavou péči. Podle toho je pak odměna toho, co vyroste. 

Můžeš plánovat nové projekty, změnu práce, svatbu, oslavu, početí dítěte, stěhování, cokoliv. Vytvoř si hojnost života ve svém srdci a budeš sklízet bohatství života. Jen tu finanční část rozviň o část lásky a všeho, co život nabízí. Vedení najdeš cestou. Číslo 8 značí přicházející hojnost. Číslo 18 ti připomíná, že je potřeba si uvědomit svůj postoj.

Strach, pocit nedostatku, nemožností a chudoby, přináší zase chudobu. Víra, naděje, láska, radost, pocit dostatku a jistoty, přináší bohatství. Nikdy není hojnost jen o penězích, ale o tom, co všechno máš. Peníze jsou jen prostředkem k tomu, co za ně pořídíš, jakou kvalitu života dopřeješ sobě a druhým. Dělej to, co miluješ a neřeš, co kde kdo dělá špatně. Nerozčiluj se nad tím, že ti někdo jiný znemožňuje růst a tvořit hojnost. Všechno má svůj hluboký důvod a následek. Nic není jednostranné.
Své strachy a pochybnosti odevzdej nám. Kdykoliv nás požádej o radu, vedení, řešení, pomoc, odpovědi, ale nečekej a nehledej je. Přicházejí nečekaně, ale vždy v ten pravý čas.
Takže nic neřeš, jen si připrav plány a věnuj se svým blízkým a radostem.

 

Kéž tě andělé provázejí.
Poselství tvořím z andělských karet od Doreen Virtue, s láskou Hanka.

 

Výklad andělskými kartami, terapie SRT, očištění - služby ZDE :-)

Kniha "KNIHA PROMĚNY ŽIVOTA" zde :-)

Přejete-li si ZDARMA posílat obecná pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail NAPIŠTE MI zde :-)

S úctou a  láskou Hanka