ÚSPĚCH A PŘÍZNIVÉ DŮSLEDKY, VÍRA V SEBE SAMA.

Očekávej radostný týden, ale pamatuj přitom na to, že vše si ovlivňuješ také svým přístupem. Pokud jsi pesimista, mohou se mnohé věci obrátit spíše proti tobě, jelikož svým nastavením si vše stavíš automaticky proti sobě. Přesto je pravděpodobné, že budeš mile překvapen i tak. Týden nese příznivé a radostné vibrace a slibuje úspěch, posun a růst. To zejména v oblasti financí, práce a materiálních potřeb.

Učíme tě nalézat pokrok i ve velmi malých, zdánlivě nedůležitých, maličkostech. Proto buď bdělý a otevřený. Učíš se také věřit v sebe. Nauč se znát svou hodnotu a cenu, jelikož podle toho budeš také oceňován. Požádej o vyšší plat, změnu pozice, nebo změň práci. Dbej na jasné, konkrétní podmínky a snaž se o to, abys měl všechny dokumenty v pořádku a včas zajištěné. Vše je ovlivněno tvým přístupem, nastavením, myšlenkami a rozhodnutími.
Když se rozhodneš, že něco zvládneš, pak to zvládneš. Když se budeš bát, že něco nedopadne dobře, pak to pro tebe dobře nedopadne.
Kdykoliv nás požádej o pomoc, předej nám své obavy a požádej si o vedení a řešení. Vše se projeví v ten nejlepší čas pro všechny okolnosti i zúčastněné. Věř v sebe i v život, že všechno je přesně tak, jak být má. 

 

Kéž tě andělé provázejí.
Poselství tvořím z andělských karet od Doreen Virtue, s láskou Hanka.

 

Výklad andělskými kartami, terapie SRT, očištění - služby ZDE :-)

Kniha "KNIHA PROMĚNY ŽIVOTA" zde :-)

Přejete-li si ZDARMA posílat obecná pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail NAPIŠTE MI zde :-)

S úctou a  láskou Hanka