Andělské poselství týdne: LÁSKA, ROZHODNUTÍ SRDCE, SMLOUVY.

Poselství andělů pro tento týden zní zcela jasně. Celý týden bude protkán energiemi lásky, vztahů, vazeb a láskyplných spojení a to ve všech oblastech.

Měli bychom tento týden věnovat sobě a všemu, co nás propojuje s někým jiným, ať už citově, profesně, nebo jinak. 

Je to období, kdy můžeme nalézat novou lásku, nebo obnovit stávající vztahy. Dále pak bychom měli začínat lépe porozumět tomu, co pro nás bylo jakkoli tíživé nebo bolestivé. Možná bude čas opustit již nefunkční bolavé vazby, abychom se mohli spojit v těch zdravých a láskyplných. Nebo v nich jsme, ale potřebují jen obnovit a probudit. Nebo jsme sami a můžeme se zaměřit na novou lásku.

To samé platí pro obchodní partnerství, práce a různé dohody a to v jakémkoli smyslu a oblasti. Můžeme změnit práci, nebo obnovit pozici, dané podmínky tam, kde jsme. Mohou být dokončeny staré smlouvy a dohody, abychom mohli tvořit nové. Můžeme také přijmout nové přátele, obchodní či pracovní kolegy, mohou se obnovit soudní procesy nebo dokonce změnit a to i v případě, že jsou uzavřené, ale nespravedlivé, nebo nehybné.

Jmenovatelem pro všechny tyto energie, procesy a skutečnosti je jediná podmínka. Rozhodnout se konečně srdcem. Tak, aby to ladilo s naší duší i přáními. Jde především o nové dohody sami se sebou a se svou duší. Nové dohody mohou tedy obnovit, nebo plně změnit staré programy, vzorce a přesvědčení.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:
„MĚJ VÍRU“

Posláním tvé duše je přijmout fakt, že všechny věci se dějí z nějakého spirituálního důvodu, kterému nemusíš vždy zcela rozumět. Nezáleží na tom, jak se věci jeví na povrchu, či jak nespravedlivý a nefér se život může zdát. Věř tomu, že boží spravedlnost je tu neustále.

Ponaučení tvé duše: Zanech sebelítosti a zášti a přijmi fakt, že tvoje životní pouť je taková, jaká je z jistého důvodu. Dnešní problémy ti mohou pomoci k tomu, abys byl/a zítra duchovně silnější. Například, kde máš pracovat pilněji? Kde máš mít víru a nechat věci být? Jaké kvality v tobě rozvíjejí potíže, které teď řešíš? Přizpůsob se a přijmi tuto chvíli s elegancí a důstojně. Požádej své vyšší já, aby ti dalo zdroje, které ti pomohou dostat z věcí to nejlepší.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.