Andělské poselství týdne: ZMĚNA, KONEC A ZAČÁTEK.

Andělé nám vzkazují, že se právě ocitáme v poslední fázi dokončení. Někteří z nás již na svých změnách a transformaci pracují, jiní začínají.Všechno kolem nás se mění, čistí a dokončuje. Proto někteří z nás pochybují o tom, že nějaký nový začátek přichází, jelikož mají pocit, že se nacházejí v totálním chaosu a v těch nejhorších časech. Popravdě, nejhorší časy už zde byly tolikrát, jen to aktuální nám vždy přijde jako nejhorší ze všech a proč? Protože je to tady a teď, emočně to vnímáme nejsilněji a to minulé jsme zvládli, proto nám to již nepřijde tak špatné nebo silné. Ale každá taková proměna je náročná.

Když se rozhlédneme kolem sebe, možná budeme mít pocit, že se hroutíme do nějaké temné díry, že je všechno kolem nás naruby. Ale zkusme se podívat na druhou stranu.

Když si všímáme těchto skutečností a upozorňujeme na ně tím, že o nich stále mluvíme a připomínáme si je dokola, jakou energii tím vlastním naším zájmem a pozorností živíme?

Zapomínáme na víru a na to, že nemáme věnovat pozornost tomu, co se nám nelíbí, ale tomu, co naopak chceme, co si přejeme, co se nám líbí. Je to jen o postoji, na 90 procent není podstatné, co se děje, ale jak k tomu přistupujeme.

A o tom je energie našich konců a začátků. To, čemu dnes věnujeme energii, můžeme očekávat v našich budoucích dnech. Každý máme volbu, budeme se bát a vycházet z toho, co nechceme, čeho se bojíme, živit to a dávat tomu pozornost?
Nebo si budeme tvořit svou budoucnost nyní tím, že budeme zcela věnovat pozornost tomu, jak si přejeme, aby náš život vypadal?
Budoucnost není nikde nalajnovaná. Vše si tvoříme tady a teď svým postojem, myšlenkami a rozhodnutími.

Je to naše volba, jaký zaujmeme přístup a čím budeme živit naše myšlenky a následně emoce. A tohle určuje náš budoucí směr, stav a kvalitu našeho života.

Vesmír bere každou myšlenku jako přání.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:
„BUĎ KREATIVNÍ“

Posláním tvé duše je připomenout ti, že i když to na první pohled může vypadat jinak, vždy existují kreativní řešení každého problému, pokud je skutečně hledáš. Nikdy nejsi uvězněn/a, ani po tobě nikdo nežádá, aby ses vzdal/a čemukoliv, co neslouží tvému vyššímu dobru – nikdy. Toho si všimneš, jen pokud přestaneš nahlížet na život povrchně, a začneš se na svou současnou situaci dívat očima tvého Vyššího já.

Ponaučení tvé duše: Aktivuj a využívej svou kreativní vizi k tomu, aby tě vyvedla ze současných problémů a zkoušek do stabilnějších podmínek. Začni tím, že odstraníš všechny emocionálně podbarvené a na obavách založené názory. Pojmenuj přesně překážky, které ti stojí v cestě. Jakožto vyšší bytost si tvůrčím způsobem představ co nejvíce řešení a napiš si je na papír. Věci se začnou měnit k lepšímu ve chvíli, kdy využiješ sílu své představivosti k tomu, abys tvořil/a lépe.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.