Andělské poselství týdne: ROVNOVÁHA, VYČERPÁNÍ, UNÁHLENÍ.

Andělé nám vzkazují, že bychom měli tento týden lépe vnímat a sledovat svou kapacitu sil. Někdy se příliš snažíme, zapomínáme na to, abychom si odpočinuli, nebo máme pocit, že si odpočinek ani nemůžeme dovolit. To ohlašuje nerovnováhu a potřebu přehodnotit režim, ujasnit si, co je pro každého z nás momentálně důležité a prioritní. Vesmír je velmi moudrý, a když nebudeme naslouchat signálům svého těla, může nás cíleně uložit do postele skrze úraz nebo nemoc.

Máme si ujasnit, co počká, a co skutečně počkat nemůže. Někdy máme pocit, že jsme nenahraditelní, ale kolikrát jsme dostali potvrzení o tom, že když se něco přihodilo, nakonec se věci nějak samy vyřešily?

Je na nás denně kladeno příliš mnoho povinností, starostí a odpovědnosti, že máme pocit, že se každý den ztenčil o polovinu času.
Je čas naučit se do svého zažitého režimu zařadit odpočinek, masáž, meditaci, vnitřní klid a péči o sebe a své tělo.

Andělé nám vzkazují a radí nám, abychom si uvědomili kapacitu našich možností, nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě. Někdy je správné se na věci skutečně vykašlat, možná se i zdravě naštvat a nechat je být. Jen to zkuste a budete se divit, jak se věci umí samy dát do pohybu a mobility i bez nás.

Dále nám ještě andělé vzkazují, abychom byli pozornější v oblasti úředních a oficiálních věcech, máme si ohlídat dokumenty, abychom něco neprošvihli, pozor na ústní dohody a dobré slovo, vše by mělo mít svůj řád a pořádek a to i mezi lidmi, se kterými si věříme. Znáte rčení: „Pořádek dělá přátele?“ Tak to nyní platí dvojnásob.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:
„V PRVÉ ŘADĚ PEČUJ O SEBE“

Posláním tvé duše je nastolit ve tvém životě rovnováhu tím, že zvýšíš svou citlivost a vnímavost ke tvému duchu včas a milujícím způsobem. Pokud nebudeš v prvé řadě reagovat na své osobní potřeby, nebudeš mít dost psychických sil na to, milovat a pomáhat čistým a nemanipulativním způsobem jiným.

Ponaučení tvé duše: Přestaň utvrzovat ostatní v mylném přesvědčení, že je lepší dávat, než přijímat, a uvědom si, že jen tehdy, jsou-li tyto dvě stránky v rovnováze, začneš skutečně rozumět tomu, co je to láska. Péče o sebe sama je jedinou cestou, jak dále posunout svůj život kupředu.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.