Andělské poselství týdne: UZNÁNÍ, DŮSLEDEK, NÁSLEDKY.

Andělé nás vybízejí k tomu, abychom se zamysleli nad tím, jak naše jednání, názory a pohled na sebe, ostatní a na to, co kdo dělá, vyjadřujeme. Všechno, co vyjadřujeme, také sami žijeme.
Když o někom budeme říkat, že je hloupý, vyjadřujeme tím to, že jsme hloupí my. Naopak, bude-li o nás někdo říkat, že jsme hloupí, vyjadřuje to hloupost toho, kdo to sám vyslovuje. Každé naše konání, vyjadřování, smýšlení ať o nás samotných, nebo o někom jiném, nebo o tom, co kdo dělá, bude vždy zrcadlem nás samotných.

Říká se tomu Zákon přitažlivosti. Máme-li pocit, že je něco nebo někdo v našem životě vůči nám v nerovnováze, pak máme přemýšlet o tom, proč tomu tak je. Jak se my díváme každý sám na sebe, na druhé, nebo na to, co děláme, nebo někdo jiný dělá? Dokážeme sebe i druhé pochválit i za to, že uděláme něco nesprávně?

Pravdou je, že každé rozhodnutí je správné. Všechno, co děláme, je správné, pokud máme v pořádku svědomí, neublíží to nám nebo někomu jinému. A pokud to přeci jen ublíží, může to být zkouška, cesta k tomu se zlepšit, pochopit smysl a nyní už to můžeme přece udělat lépe, tak aby to neublížilo nám ani nikomu jinému.

Všechno, co uděláš, má následky. Když budeš druhému závidět úspěch, uznání, nové auto, lepší domov, dům, manželství, práci a podrobně, nikdy toho nedosáhneš.
Pokud naopak přijmeš, že se má někdo jiný v něčem lépe než ty, dáváš Zákonu přitažlivosti zprávu, že s tím souhlasíš a můžeš toho dosáhnout také. Všechno je na každém z nás.

Andělé nás nabádají k tomu, abychom tento týden pozorovali odrazy dění, vycházejících z našeho dřívějšího jednání. Jejich uvědoměním jsme připraveni posunout se dál, k sobě sama, k našim přáním. Můžeme anděly požádat o vedení, o pochopení, o to, aby nám pomohli rozpoznat, co je správné a co nikoli.

Není nesprávné mít jiný názor, ale svůj názor vnucovat druhým. Každý má právo mít vlastní názor, protože případná chyba není chybou, ale zkušeností, která nás učí a ukazuje nám správnou cestu.
A tím se dostáváme k počátku výkladu, kdo chápe tyto principy, nemá zapotřebí dívat se na ostatní, na sebe, nebo na to, co kdo děláme, jako na hlupáky, dělající hloupé věci.
Jen hlupák vidí kolem sebe hloupost.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:
„HLEDEJ UKRYTÝ POKLAD“
Posláním tvé duše je zpomalit a lépe zhodnotit současnou situaci. Překonej svůj sklon soudit příliš rychle a opomíjet skutečnou pravdu. Pod povrchem života leží ukrytý poklad.

Ponaučení tvé duše: Buď objektivní a snaž se zjistit vše, co můžeš, dříve než dospěješ k nějakým závěrům. Dopřej si čas, studuj fakta do detailu a naslouchej svému srdci. Hledej spíše to, co tě spojuje, než to, co tě odděluje, když hodnotíš ostatní a své místo v jejich životě.
Zbav se názoru, že ty jsi lepší, chytřejší, že si zasloužíš víc, jsi mocnější anebo máš větší práva než ostatní – anebo naopak. Uvědom si, že lidé ve tvém životě jsou přímým odrazem tvé osoby. Tam, kde je světlo, vidíš svou zář, tam, kde je stín, vidíš svůj smutek. Přestaň s nimi bojovat a začni milovat. My všichni hrajeme hru života spolu. Respektuj ostatní jako sobě rovné a brzy nahlédneš do hlubin života.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.