Andělské poselství týdne: SPRAVEDLNOST, OMEZENÍ, BÝT SAMA SEBOU.

Andělé nám vzkazují, nebo doslova nás vybízejí k tomu, abychom se v tomto týdnu zaměřili na to, kým opravdu jsme. Jakmile pochopíme, kdo jsme a co si přejeme, můžeme postupně navázat na vztahy, práce, koníčky, i ostatní oblasti, které jsou s námi v naprostém a dokonalém souladu.
Dokud budeme tím, kým nás chtějí mít ostatní, byť jsou to i naši blízcí lidé, nebudeme sami sebou, nebudeme se cítit šťastní a naplnění.

Je čas dělat to, co je v souladu s naším srdcem, ne egem. Ego je tvořeno 100 procenty strachu. Neustále v nás vyvolává pochybnosti a obavy, díky kterým uvízneme a nejsme sami sebou. Vytvoříme okolnosti, díky kterým se z tohoto kruhu nedokážeme vymanit. Nazývám to zlatou klecí. Vytvoříme si pak iluze a kompenzaci, abychom se v dané situaci cítili „spokojení“. A tak setrváváme v práci, nebo vztazích, kde nám je relativně dobře, ale v srdci stále cítíme jakési prázdno, osamělost, nenaplnění.

To nás žene k vnitřní touze udělat něco smysluplnějšího, necítíme se naplnění a stále podvědomě něco hledáme.

Jakmile si ale uvědomíme, že můžeme něco změnit a vystoupit z této zlaté klece, najdeme si pohodlné důvody, proč to nejde. Ano, i okolnosti nám to vlastně neumožňují. A tak dál žijeme to, co se od nás očekává, ne co nás skutečně naplňuje.

DOST! Je ten nejlepší čas se přestat chlácholit, vymlouvat a rozhodnout se. Až se rozhodneme, teprve potom se změní i omezující okolnosti tady a teď. Budeme vedeni svůj život změnit tak, abychom mohli být sami sebou.
To znamená, že v práci to bude gradovat, jestliže tam nemáme být, bude se to zhoršovat a čekání na to, že se to možná změní, je v podstatě likvidace sebe sama.

Stejně tak ve vztazích, budeme-li stále čekat na to, až ten, koho máme vedle sebe, nebo ani nemáme, se změní, stanou se z nás čekanky obecné. Povím vám tajemství – čas běží dál.
V harmonickém a láskyplném vztahu můžeme být sama sebou a umožňujeme i partnerovi být sama sebou.
V sobeckém nebo soucitném vztahu očekáváme, že nás dotyčný udělá šťastným nebo naopak. Nikdo kromě nás samých, nás nemá odpovědnost učinit šťastným.

Andělé tedy vzkazují: „Otevři cestu k sobě sama a odejdi z cesty, kterou ti někdo jiný než ty, nalajnoval.“

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:
„PROŽÍVEJ SVOU DUŠI, NE ROLI“
Posláním tvé duše je spojit se s ostatními na základě skutečného a rovnocenného vztahu mezi dušemi – společného božského ducha – ať už jsou tvoje „oficiální“ povinnosti jakékoli.

Ponaučení duše: Identifikuj povinnosti, které jsi na sebe vzal/a, i to, jak tě mohou zahánět do kouta a bránit tvému kreativnímu a upřímnému sebevyjádření. Identifikuj význam a vyber si roli, či role, které slouží tvému pravému já a současným cílům – například „léčitel“ či „milenec“ – pokud si vůbec musíš nějakou roli vybrat. Zbav se obnošených nálepek, které potlačují tvého ducha – například „zodpovědný člověk“, „živitel“, „autorita“ či dokonce „pošetilec“. Na konci dne požádej své vyšší já, aby ti při těchto úkolech pomáhalo. Umožni svému duchu svobodně dýchat.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 S láskou Hanka

Osobní výklad karet, kompletní rozbor vztahů, terapie SRT, očištění duší i domů atd. ZDE :-)

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail NAPIŠTE MI ZDE:-)

 

Ve spolupráci s časopisem VE HVĚZDÁCH (tištěná verze), ve kterém nyní najdete můj další článek na téma ŽENY versus MUŽI,  připravuji ANDĚLSKÝ SERIÁL. Tyto články budu tvořit tak, abyste se dozvěděli co možná nejvíce informací z andělské říše :-) Už nyní doporučuji zajistit si předplatné na tištěná čísla, jelikož v internetovém podání se tyto články neobjevují.

Předplatné si můžete zajistit zde: Předplatné Ve hvězdách - 2020

Případně napište mě a já to zajistím s redakcí :-)
V tomto případě mi napište jméno a adresu, kam to budou zasílat a mě na účet 240 korun. Číslo účtu: 2001035693/2010 a VS 101010
Děkuji :-)