Andělské poselství týdne: MINULOST, TADY A TEĎ, BUDOUCNOST.

Andělé nám vzkazují, že se v tomto týdnu máme zaměřit na očištění a odpoutání se od minulosti. Stojíme na prahu mezi minulostí a budoucností. Prahem je nyní – TADY A TEĎ.
„Myšlenkami minulými jsme vytvořili současnost. Myšlenkami současnými tvoříme svou budoucnost.“ Pierre Franckh

A o tom bude celý týden. Máme otevřít své srdce a konečně se naladit na hlas své duše. Je ten nejlepší čas se rozhodnout srdcem a to v jakékoli oblasti, která to vyžaduje. Možná jde o celý život a radikální změny. Doslova budeme vedeni a vybízeni k tomu, abychom jednou provždy zanechali minulosti, rozhodli se žít tady a teď a tím si vytvořili láskyplný a radostný život.

Je také velmi příhodný čas pro početí, manželství, zasnoubení, žádost o ruku, podání přihlášky na studium. Dále pak pro soudní řízení, nová ujednání, dohody, práce, otevřít podnikání. Dá se říci, že vše, co nyní uděláme pro svou budoucnost a to v jakékoli oblasti, má předpoklady pro růst a láskyplné události a plány do budoucna.
Ovšem je zapotřebí jedna maličkost – zavřít staré, nefunkční a nezdravé cesty a energie, které nám brání vstoupit na cestu novou.
Cokoli starého a nezdravého zaneseme na novou cestu, nám ji do času nakazí.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:
„ODHOĎ SVOU KUKLU“
Posláním tvé duše je být jako motýl, který se klube z kukly, odhodit minulost a stoupat k novým výšinám. Stojíš na prahu chvíle, kdy roztáhneš svá duchovní křídla směrem ke zcela novému porozumění a využiješ plně své možnosti. Je to velice vzrušující doba a stojí za to se na ni dobře připravit.

Ponaučení tvé duše: Usedni za čistý stůl, odhoď to, co tě už nepřitahuje. Zbav se věcí, situací a lidí, kteří ti nepřinášejí radost ani vitalitu. Nemůžeš natáhnout ruku po něčem větším, pokud nejprve neupustíš to, co v ní držíš. Vstupuješ do duchovní dospělosti, jsi připraven/a věnovat se životu podle svého.
Změna může být těžká, ale neboj se – i motýl, který se čerstvě klube, si myslí, že umírá. To, co končí, je ono staré, stagnující já, které už neprospívá tvému duchu, takže změň svůj strach v čin. Kým jsi dnes, a co chceš právě prožít? Odpověď se před tebou otevírá a ty ten objev budeš milovat. Nic ti už nestojí v cestě.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

S láskou Hanka

Osobní výklad karet, kompletní rozbor vztahů, terapie SRT, očištění duší i domů atd. ZDE :-)

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail NAPIŠTE MI ZDE:-)

 

Ve spolupráci s časopisem VE HVĚZDÁCH - tištěná verze, jsme pro Vás na rok 2020 připravili andělský seriál - sérii článků o andělské říši jako takové.

Články na sebe budou navazovat, dozvíte se zde základní informace o strážných andělech, archandělech, různých bytostech světla, jak přijímat andělská poselství a spoustu dalších zajímavostí, které Vám mohou být vedením, inspirací, nadějí, světlem, jednoduše tím, co Vám rozzáří duši, abyste mohli nechat sebe i svůj život rozkvést :-)

Jedná se o 6 čísel - 6 článků, vycházející každý druhý měsíc. Už nyní doporučuji zajistit si předplatné na tištěná čísla, jelikož v internetovém podání se tyto články neobjevují. 

Předplatné si můžete zajistit  zde: https://vehvezdach.cz/predplatne/casopis - cena 240 korun/rok.

Případně napište mě a já to zajistím s redakcí :-) V tomto případě mě kontaktujte e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a dojednáme podrobnosti.