Andělské poselství týdne: POHYB, PŘÍLEŽITOSTI, AKTIVITA.

Andělé nám vzkazují, že bude tento týden ve velmi žhavých, aktivních a hybných energiích. Možná budeme mít pocit, že je toho moc a že nám to přerůstá přes hlavu, ale je to jen dočasné.
Vlastně také záleží především na přístupu. Vždy je důležitý hybný směr, než zaseknutí, ale oboje je potřeba. Buď to budeme brát jako požehnání a budeme za to vděční, nebo můžeme nadávat a zlobit se, ale já si vybírám to přijmout jako požehnání.

Budeme se střídat ve fázích. Nejprve budeme mít pocit, že vlastně nic nestíháme, že je toho příliš moc k řešení nebo konání najednou, a stejně tak se vše najednou sesype. Nicméně je to dočasné. Máme předpoklady to zvládnout a ono se to navíc v budoucnu odrazí. 

Energie tohoto týdne nás zřejmě budou provázet až do konce září, ale také účinek a vlivy mohou pracovat celý rok až do příštího podzimu.

Nastupujeme totiž etapu, ve které se hodně věcí protočí, budeme čelit různým rozhodnutím, ale zase máme ideální období nastavit si nové cesty, plány, profesní směr. Je možná delší cesta někam, možné je také vycestování letadlem.

Vlastně… nyní je tak nějak vše možné. Rozhodně máme využít tyto energie k nastavení různých cest – cestování, studie, profesní změny, podnikání, stěhování, a tak dále. Milujme, radujme se, využívejme všeho, co je nám k dispozici. Je čas se probudit a jít dál jakkoli, kdekoli a v čemkoli. Je důležité být všude plně a vědomě, prožívat naplno všechno dění. Jedině tak pochopíme, co nám to přináší.

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:
„PRACUJ SE ZANÍCENÍM“
Posláním tvé duše je být ve světě, ne ze světa. Měj rád/a své pozemské prožitky a plně využívej všech možností, nenech se jimi však okouzlit.

Ponaučení tvé duše: Zapal oheň tvořivosti a oddej se svým fyzickým emocionálním, smyslovým a sexuálním zážitkům. Využij hmotného světa k tomu, abys plně poznal/a, miloval/a a vyjádřil/a svého ducha. Nic v životě není dobré či zlé – jen ve tvých myšlenkách to tak vypadá. Snaha oprostit život od smyslovosti a potěšení není výrazem ducha. Je to jen trik ega, jak udržet pod zámkem tvoje Vyšší já. Využívej svých smyslů k tomu, abys nalezl/a cestu zpět, a zjistíš, že duch v tobě je tvůrcem prosperity, růstu a štěstí.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette 

S láskou Hanka

 

Osobní výklad karet, kompletní rozbor vztahů, terapie SRT, očištění duší i domů atd. ZDE :-)

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail NAPIŠTE MI ZDE:-)

 

Ve spolupráci s časopisem VE HVĚZDÁCH - tištěná verze, jsme pro Vás na rok 2020 připravili andělský seriál - sérii článků o andělské říši jako takové.

Články na sebe budou navazovat, dozvíte se zde základní informace o strážných andělech, archandělech, různých bytostech světla, jak přijímat andělská poselství a spoustu dalších zajímavostí, které Vám mohou být vedením, inspirací, nadějí, světlem, jednoduše tím, co Vám rozzáří duši, abyste mohli nechat sebe i svůj život rozkvést :-)

Jedná se o 6 čísel - 6 článků, vycházející každý druhý měsíc. Už nyní doporučuji zajistit si předplatné na tištěná čísla, jelikož v internetovém podání se tyto články neobjevují. 

Předplatné si můžete zajistit  zde: https://vehvezdach.cz/predplatne/casopis - cena 240 korun/rok.

Případně napište mě a já to zajistím s redakcí :-) V tomto případě mě kontaktujte e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a dojednáme podrobnosti.