Andělské poselství týdne: ODKLÁDANÁ ROZHODNUTÍ, NOVÁ PŘÁTELSTVÍ, LÁSKY, RADOSTNÁ ZPRÁVA.

Andělé nám vzkazují, abychom udělali důležitá rozhodnutí, která jsme možná dlouho odkládali a to i v případě, že někoho jiného nepotěší, nebo mu ublíží. Jde o to, že každá akce má svůj následek, ale i důvod.

Někdy nechceme udělat rozhodnutí, které by nás posunulo proto, abychom někoho jiného neranili, nebo nezklamali.

Je ovšem docela možné, že dotyčný člověk má projít danou zkušeností, jelikož i ta ho někam posune. Když se stále budeme rozhodovat tak, jak si přeje někdo jiný, nebudeme nikdy žít vlastní život.

Představme si situaci, kdy je do nás někdo zamilovaný, jinému se líbíme, jiný by si přál nás jako svou lásku, ale my to necítíme. Proto snad budeme chodit se všemi najednou? Nebo nám se bude někdo líbit, ale on miluje někoho jiného. Pak budeme lpět na tom, abychom daný vztah rozbili? Tím jednoznačně blokujeme cestu právě k tomu člověku, který je naší partnerskou duší, jelikož zde je láska oboustranná.
Takže i rozchod někdy musí proběhnout, abychom uvolnili cestu k pravé lásce na obou stranách, pokud daný vztah není naplněný, láskyplný, harmonický a radostný.
A co děti? Kvůli dětem to nemůžeme udělat? Ale děti cítí, jaký vztah opravdu žijeme. Nepodceňujme je. Nezáleží na tom, jak se před nimi k sobě chováme, a na co si hrajeme. Naše aury – vibrace, energie vyzařují pravdu.
Nejen, že potom ukazujeme dětem lež a iluzi, ale zároveň je učíme, že je vlastně v pořádku žít v disharmonickém vztahu.

Dále nám andělé vzkazují, že se máme otevřít světu, lidem, novým možnostem a nevymlouvat se stále na to, proč to nejde. Máme se obklopovat lidmi, kteří nás milují, respektují a mají k nám úctu, protože přece i my chceme tyto lidi milovat, respektovat a ctít. To také ale znamená neobviňovat druhé, ale naučit se žít z vlastních zkušeností. Chovejme se k SOBĚ tak, jak si přejeme, aby se k nám lidé chovali a chovejme se k nim také tak.

A poslední zpráva, v tomto týdnu se může objevit nějaká důležitá zpráva, nebo informace, buďme proto otevření a bdělí. Můžeme dostat pozvání, nebo někoho někam pozvat.
Můžeme také potkat nové lásky, přátelství, kolegy, partnery jak v profesní, tak osobní oblasti.
Proto se máme otevřít ostatním, abychom je s láskou přivítali na naši krásné životní cestě.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:
„ŽIJ ZE SVÉHO DUCHA“
Posláním tvé duše je eliminovat zbytečné myšlenky a negativní návyky, které brání tvému úsudku, okrádají tě o svobodu a dělají z tebe oběť. Využij síly tvého Vyššího já.

Ponaučení tvé duše: Přestaň si hrát na oběť okolností. Soustřeď se, uč se, a když se ocitneš tváří v tvář životním výzvám, reaguj přiměřeně.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette 

S láskou Hanka

 

Osobní výklad karet, kompletní rozbor vztahů, terapie SRT, očištění duší i domů atd. ZDE :-)

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail NAPIŠTE MI ZDE:-)

 

Ve spolupráci s časopisem VE HVĚZDÁCH - tištěná verze, jsme pro Vás na rok 2020 připravili andělský seriál - sérii článků o andělské říši jako takové.

Články na sebe budou navazovat, dozvíte se zde základní informace o strážných andělech, archandělech, různých bytostech světla, jak přijímat andělská poselství a spoustu dalších zajímavostí, které Vám mohou být vedením, inspirací, nadějí, světlem, jednoduše tím, co Vám rozzáří duši, abyste mohli nechat sebe i svůj život rozkvést :-)

Jedná se o 6 čísel - 6 článků, vycházející každý druhý měsíc. Už nyní doporučuji zajistit si předplatné na tištěná čísla, jelikož v internetovém podání se tyto články neobjevují. 

Předplatné si můžete zajistit  zde: https://vehvezdach.cz/predplatne/casopis - cena 240 korun/rok.

Případně napište mě a já to zajistím s redakcí :-) V tomto případě mě kontaktujte e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a dojednáme podrobnosti.