Ostatní akce

Festival MILUJ SVŮJ ŽIVOT ve dnech 18. - 19. 2. 2023, KC Zahrada, Malenická 1784, Praha 11.

Mezinárodní festival osobního rozvoje Miluj svůj život. Během těchto dnů se Vám představí účinkujících a lektorů z ČR a ze zahraničí. Program festivalu je opět velmi bohatý. Základ celé akce tvoří zajímavé přednášky, koncerty, besedy, cvičení a mnoho dalších programů z oblasti osobního rozvoje, zdravého životního stylu, ekologie a alternativy.

Srdečně Vás zvu na svou přednášku "Andělská říše" - 18. 2. v sobotu od 13 hodin.

Po celý festival, tedy po oba dny, zde budu porodávat knihu KNIHA PROMĚNY ŽIVOTA, vykládat andělské karty a čistit Vaši duši a domov, dle Vašeho přání :-)

Srdečně Vás zvu na křest mé první knihy "KNIHA PROMĚNY ŽIVOTA".

Budu moc ráda, když mě přijdete podpořit, popovídat si, podat si ruku, obejmout se, prostě si užít hezkých pár hodin.

 

Datum: úterý 7. 3. 2023, hodina bude upřesněna, spolu s dalšími detaily
Místo: Knihkupectví KOSMAS, Veverkova 1407/16, Praha 7 - Letná, 170 00

KOSMAS Letná zde.

 

Chcete-li se o knize dozvědět více, případně si ji objednat:

Kniha Proměny života

Ukázka z knihy

 

Těším se na Vás, případně mi pište na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka

Festival Evolution - Bio styl, Zdraví, Osobní rozvoj, Alternativa, Eco Word - se koná na výstavišti v Holešovicích, Praha 7.

Na festivalu budu po celé 3 dny vykládat andělské karty, čistit Vaši duši i domov, dle Vašeho přání. Také si zde můžete zakoupit mou první knihu KNIHA PROMĚNY ŽIVOTA.

Tentokrát se u mě na stánku také seznámíte s mou přítelkyní Helenkou Hájkovou, která zde bude prezentovat a prodávat své vlastní výrobky - Ušito s Láskou - HellaH Jizerka

Především jde o velmi krásné kabelky a tašky, které se hodí pro volný éterický styl módy. Jsou skvělým doplňkem a nepronikne do nich voda a jsou velmi příjemné, sama jich už pár mám :-)

 

Na festivalu jsou pro vás připravené zajímavé přednášky, besedy, cvičení, koncerty. Velká prodejní výstava, poradny alternativní a klasické medicíny (výklad karet, čtení z ruky, diagnostika, frekvenční terapie, masáže, měření aury, automatická kresba...).