Název: Festival "Andělské Vánoce",  Pořadatel festivalu zde :-)
Místo: Výstaviště Kroměříž, K Výstavišti 4069/8, Kroměříž, Výstaviště Kroměříž zde :-)
Termín: 1. - 3. 12. 2023

Moje účast: ANO
Na festivalu Vám nabízím:
* výklad andělskými kartami
* očištění duše a domova
* pouť duše Vašeho zvířátka
* prodej knihy "Kniha proměny života"
Těším se na Vás :-)

Dopřejeme vám slavnostní atmosféru při setkání s přáteli, možnost popovídat si, koupit dárek nebo něco dobrého na zub, sednout si s hrnečkem svařeného vína i punče a zamyslet se nad tím, zda doopravdy chceme prožít vánoce ve spěchu a nervozitě, nebo v klidu a v pohodě.

Můžete se těšit na výstavu vánočních betlémů a stromečků, zabíjačkové speciality, kvalitní regionální potraviny. Na programu jsou dětská představení včetně rozsvícení vánočního stromu s překvapením. Nebude chybět ani soutěž o nejlepší punč nebo adventní věnec. Jako netradiční vzpomínku si mohou návštěvníci pořídit foto s andělem.

Ve vytápěných pavilonech A, B budou připraveny výtvarné dílničky, tvořivé workshopy včetně prodeje kreativních výrobků /andílci, hračky, keramika, sklo, dekorace, vánoční ozdoby, svíčky/. Na své si přijdou i milovníci tradičních řemeslných dílen a originální autorské tvorby /oděvy, šperky, vánoční cukroví /. Nebude chybět ani široká nabídka kosmetiky, doplňků zdravé výživy, mandal, včetně ukázek alternativní medicíny, astrologické služby. Návštěvníci si mohou vybrat i ze široké nabídky knih a zájezdů. Na akci budou zastoupena knižní nakladatelství a v neposlední řadě i cestovní kanceláře.

K dispozici 2500 parkovacích míst, po celou dobu akce parkování zdarma.