Další mou učitelkou je autorka knih o sebeuzdravování a vnitřní síle LUISE L. HAY.

Její metody a knihy mi velmi pomohly, a dosud pomáhají, jakmile se mi projeví nějaký fyzický problém. Díky jejím náhledům a umění porozumět myšlenkám a postoji, které dané nemoci ovlivňují a vytvářejí, se učím znát své tělo, a také poznávám souvislosti mezi mentálním, duševním, duchovním a fyzickým tělem.


Když jsem ulehla díky nemožnosti se hýbat, vzala jsem si její knihy a pracovala na sobě celé dopoledne. Ač byla nutná operace, přesto jsem se z nehybnosti ještě ten den postavila na nohy a mohla chodit. Vzhledem k daným okolnostem a souvislostem bylo zapotřebí i jiných úkonů, ale věděla jsem, že všechno mě k něčemu vede a něco mi to má ukázat.
Velmi mi v této situaci pomáhala současně metoda vypisování, kterou najdete v rubrice Rady a návody.
Postoj Luisy k životu a svému tělu mi ukázal, jak by se člověk k sobě měl chovat. Také jsem díky ní pochopila, že pokud mi tělo něco říká projevy bolesti, je potřeba se zastavit a přemýšlet nad sebou, hledat zdroj problému a něco s tím dělat.

 

Nejen, že mě Luise stále inspiruje a učí dodnes, ale zároveň mi pomáhá chápat i souvislosti problémů u mých klientů. Díky ní dokážeme s klienty najít souvislost mezi tím co dělají špatně a tím, jak to ovlivňuje jejich fyzické tělo a zdraví.

Louise L. Hay je autorkou světového bestselleru "Miluj svůj život", je učitelkou metafyziky a lektorkou, jež po celém světě vydala více než 40 milionů knih. Více než 30 let Louise pomáhá lidem z celého světa objevovat a využívat plný potenciál jejich vlastních kreativních sil k osobnostnímu růstu a sebeuzdravení. Luise je zakladatelkou a ředitelkou nakladatelství Hay House, Inc., které vydává knihy, CD, DVD atd., s cílem přispět k dobrému zdravotnímu stavu lidí na celém světě.

 

Dosud vydala tyto knihy, které jsou u nás k dostání:

Je jen na vás budete-li mít skvělý život (ve spolupráci s Cheryl Richardson)
Poznejte dobro v sobě
Myslím, tedy jsem (ve spolupráci s Kristinou Tracy)
Milování budoucnosti (ve spolupráci s Lynn Lauber)
Vděčnost
Mocné myšlenky
Přítomný okamžik
Milu svůj život / Společník a rádce
Miluj svůj život - kniha
21 dní mistrovských afirmací
Zázraky moderních dnů
Síla ženy
Síla je ve vás (ve spolupráci s Lindou Carwin Tomchin)
Uzdrav své tělo A-Z
Vše je tak, jak má být (ve spolupráci s Monou Lisou Schulz)

Luisehay.com

 

Knihu "Vše je tak, jak má být" napsala ve spolupráci s Mudr. PH.D. Monou Lisou Schulz.
Mona Lisa Schulz je jednou z těch mála lidí, kteří jsou schopni zabývat se jak vědou a medicínou, tak mysticismem. Jejím oborem je neuropsychiatrie a je rovněž docentkou lékařské fakulty na University of Vermont. Intuitivní medicínu praktikuje 25 let. Doktorka Mona Lisa vydala tři knihy: "The Intuitive Advisor", "The New Feminine" a "Awakening Intuition".

monalisa.com

andelske

Jak pracuji

Zde se dozvíte o mně a mém poslání, jak pracuji a jak moje činnost vznikla.

andelske

Kontakt

Kde a jak mě najdete a mé pole působnosti.

zmen zivot

Reference

Zkušenosti mých klientů, se kterými pracuji nebo jsem pracovala.

omne

O mně

Zde se dozvíte o mně a mém poslání, jak pracuji a jak moje činnost vznikla.