Reference

Zde můžete nahlédnout do zkušeností těch, se kterými jsem již pracovala. Případně můžete sami napsat svou zkušenost, pokud jsme společně již pracovali.Mnoho z mých klientů jsou nyní už i mými přáteli a kamarády, nebo velmi milými příznivci, za což jsem velmi vděčná a děkuji za ně. Díky nim rostu, učím se,
rozvíjím a moje práce/poslání má skutečný smysl.
Zde můžete přidat svou referenci: Napiš referenci :-)
Všem děkuji za důvěru, přízeň a za příspěvek.
                                                                                                                                                                                                       S láskou a úctou Hanka
 

 

 

LeniPol

Dobrý den paní Haničko, Výklad povah ohl. mužů, na které jsem se ptala, byl neskutečně trefný. Až neuvěřitelně. Jak to děláte? :-) Jste na svém místě, správná odbornice. Hodně štěstí a sil,úspěchů a pevné zdravíčko Vám přeji. Možná se opět ozvu. Děkuji za veškerou pomoc. Mějte se moc krásně. :-)

Ivča děkuji

Moc Vám Děkuji za řádky, které jste mi poslala a též za Vaši práci, kterou jste udělala dobře, což pociťuji již nyní :-) Nepamatuji si kdy jsem se tak dobře vyspala jako poslední dvě noci. Hani, Vy jste mi otevřela cestu k sobě a za to jsem Vám tak moc vděčná :-) cítím se lehce a mám chuť opět na sobě pracovat a posouvat se dál. A vím že se mi bude dařit ve všem na co sáhnu, a že se mi splní vše co si budu přát. Moc Vám za vše Děkuji. Jste úžasná žena která dělá úžasnou práci :-) S obrovským vděkem a pozdravem Ivča :-) :-) :-)

Flek D.

Milá Hanko, děkuji Vám za skvělou práci. Posílám Vám své velké děkuji za pročištění všech energií a za informace ke vztahu a k práci i k sobě... Je v nich hodně odkryté pravdy... Prozatím vše pomalu vstřebávám... Mějte krásné dny a přeji Vám hodně spokojených klientů.

KLára ST.

Mila Hanko, mate opravdu uzasny dar, pojmenovani veci, ktere se deji. Najdete radu, tak moc cenou do zivota. Jsem opravdu moc vdecna, ze jsem Vas nasla a mate se mnou trpelivost a pomuzete mi vzdy, kdyz jsem v uzkych ulickach zivota. Hanko, moooooooc dekuju a jsem vdecna za vasi pomoc a musim vydrzet v nacviku sebelasky:)

Poslat referenci

Pole označená (*) jsou povinná.

andelske

Jak pracuji

Zde se dozvíte o mně a mém poslání, jak pracuji a jak moje činnost vznikla.

andelske

Kontakt

Kde a jak mě najdete a mé pole působnosti.

omne

O mně

Zde se dozvíte o mně a mém poslání, jak pracuji a jak moje činnost vznikla.

andleske poselstvi

www.astrovíkend.cz

Esoterické veletrhy "Dny tajemna a zdraví - ASTROVÍKEND" v ČR.