Většina lidí v dnešní chaotické době nevlídnosti a věčných vnitřních bojů a strachů začínají věřit v jakousi nebeskou pomoc a podporu, doufají v ni a prosí o ni. V hloubi duše každý někdy přemýšlí o tom, zda má nějakého svého strážného anděla?

Ano, každý máme svého strážného anděla a mnohdy nebývá jen jeden. Spolu s tímto naším osobním andělem přicházejí na pomoc i další představitelé andělské říše. Jsou všude kolem nás jsou to Boží pomocníci, kteří jsou tu proto, aby nás utěšili, ulehčili nám v té nejtěžší bolesti, pomohli nám od strachů, doprovázeli nás a vedli tou cestou, která je pro nás nejvhodnější. Je však třeba dovolit jim nám pomoci. Dokud neuvěříme v jejich existenci, respektují nás a nemohou nám pomáhat. Nechávají nám naši svobodnou vůli v ně nevěřit, přesto na nás stále dohlížejí a přejí si, abychom jim konečně otevřeli svá srdce.

Někdo si však řekne, nebudu věřit něčemu, co na vlastní oči nevidím. Každý z nás někdy v životě miloval… Rodiče, partnera, přítele, láska má mnoho podob, a kdo z nás viděl tento cit milovat? A každý v něj věří a ví, že existuje.
Tak tedy, jak promlouvat se svými anděly? Andělská říše je velmi pestrá a patří do ní mnoho různých andělských bytostí. Existují například nebeští mistři, archandělé, andělé, strážní andělé, víly, přírodní elementární bytosti, vodní bytosti, ale také mezi těmito anděly bývají duše, které nás v životě doprovázely a po své fyzické smrti se rozhodly stát se naším strážným andělem a průvodcem.

Každého z nás mohou navštívit různé bytosti, avšak naši osobní strážci jsou s námi stále.
Pokud chcete umět komunikovat s těmito pomocníky světla, pak je třeba pro to udělat několik kroků. S těmito bytostmi se nejlépe spojíme v čisté živé přírodě, mnohem snáze, nežli ve městě plném smogu a chemických zplodin. Dále je třeba umět zhluboka dýchat, otevřít se, nadechnout se a s každým nádechem přijmout čistou přírodní energii a s každým výdechem odevzdat vše negativní, co nám již neslouží.

Potom stačí v tichosti zavolat svého strážného anděla a už mu můžete pokládat své dotazy nebo svěřovat svá trápení. On Vás vděčně vyslechne a začne s vámi promlouvat. Jeho způsob komunikace závisí na vašich smyslech a schopnostech. Andělská poselství můžete vnímat formou myšlenky, citu, je možno jej vidět, slyšet, fyzicky cítit. Můžete ucítit zvláštní vůni, nebo uslyšet hlas, vidět je lze nejlépe koutkem oka, když se zahledíte a najednou máte pocit, že jste koutkem oka někoho zahlédli, nějaký pohyb… Andělé Vám vždy přinášejí taková poselství, která Vás hřejí a jsou Vám příjemné, mohou to být myšlenky, nějaký jakoby myšlenkový plán, který vám prochází myslí stále dokola, mohou s vámi promlouvat formou různých znamení. Například, dlouho se trápíte s nějakým problémem a přejete si znát cestu ven a najednou je někde nějaký nápis, který vám najednou vnukne odpověď, nebo potkáte nějakého člověka. Tento člověk řekne zdánlivě bezvýznamnou větu a vám to sepne v hlavě a víte, že přesně toto jste měli slyšet.

S anděly můžete promlouvat kdykoli, oni vás slyší stále a můžete je i žádat o pomoc a odpovědi. Máte-li nějakou otázku, uklidněte svou mysl, zapalte si bílou svíčku, nebo si udělejte jakoukoli atmosféru.
Můžete jet například autobusem. Zavřete oči a požádejte myšlenkou svého anděla o vyřešení dané situace. Odevzdejte mu otázku a požádejte o odpověď. Po odevzdání očekávejte odpověď, přijde. Najednou zjistíte, že víte co dělat a ucítíte najednou zvláštní přísun síly a cítíte se celkově tak nějak lehčeji.
Trápí Vás nějaký vztah s blízkou osobou? Zavolejte svého anděla a odevzdejte mu toto trápení k uzdravení. Vše dělejte s láskou a s láskou se vám vrátí řešení zpět.

Říkáte si, já ale s andělem mluvím, přeji si, žádám, ale žádné řešení není, nepřichází… V tomto případě jsou dvě možnosti, proč se nic neděje. Buď nemáte plnou důvěru, že vám poslové světla pomohou nebo nevěříte zcela v jejich existenci, nebo jim sice své přání či trápení odevzdáte, ale po chvíli o tom opět přemýšlíte. Pokud odevzdáte problém, otázku, trápení, pak jej odevzdejte s důvěrou a více se k tomu ani v myšlenkách nevracejte, netrapte se. Jakmile totiž toto uděláte, přebíráte to rázem od andělů zpět k sobě a oni s tím nemohou pracovat. Pokud ta myšlenka přijde, pošlete ji pryč a řekněte jí, už jsem to odevzdal k uzdravení vesmíru a více na ni nemyslete. Jen si všímejte přicházejících myšlenek a pocitů, budou-li skutečně od andělů, budou vám znít v hlavě dokola jako plán a dokud neposlechnete, té myšlenky se nezbavíte. Pokud dokážete vnímat anděla formou pocitu, pak můžete vnímat tyto pocity: "Že vás někdo pohladil po vlasech nebo zádech, že cítíte zvláštní příjemnou vůni, že máte pocit, jakoby vás něco zahalilo do slabounkého pláště…" Po komunikaci s anděly se budete cítit buď příjemně ospalí a unavení, nebo příliš nabytí energií. Cítíte-li se ospalí, je to proto, že vám andělé utlumí vědomí, aby se vám více otevřelo podvědomí a pokud si odpočinete a usnete, obvykle tím naberete novou energii a po probuzení se vám vše zdá mnohem jasnější.

Andělé vás potřebují, přejí si vám pomáhat, jsou k tomu stvořeni, vaše důvěra a láska je jejich odměnou, kterou tím dostávají. Nikoho nesoudí a vždy dokážou pracovat s více lidmi najednou a to v každé oblasti.
Potřebujete pomoci s existenční situací, penězi, prací, hmotnými záležitostmi, nebo se zbavit strachu? Zavolejte Archanděla Michaela, zástupce Boha, který na vás dohlíží v oblastech potřeb pozemského života. Potřebujete podporu ohledně fyzického zdraví? Požádejte Archanděla Rafaela o uzdravení. Přejete si lásku milované osoby, otevřít svá srdce, obnovit energii v milostných i jiných vztazích? Pak je tu pro Vás Archanděl Gabriel, Uriel a Daniel, vždy je nějaký připravený a s ním, je-li třeba i další andělé, včetně vašich strážných andělů.
Každý večer před usnutím a každé ráno při probuzení myslete na své přání, vizualizujte si ho a představujte si, že už ho prožíváte.

Nemyslete na to, co Vás trápí a čeho se obáváte, pak to ve velké míře přitahujete. Své myšlenky soustřeďte v důvěře a lásce na svá přání. Vaši andělé mezitím pracují a vytvářejí cestu k vašim snům a přáním a pracují na jejich zhmotňování. Přejte si opravdu co nejkonkrétněji a nejpřesněji, protože to, co si přejete, to se vám také může zhmotnit a pokud své přání chybně zformulujete, pak přijde v nesprávné podobě. Ale o tom až někdy příště.

 

Pokud si přejete znát andělská poselství, která Vám andělé chtějí sdělit, nebo se s nimi potřebujete spojit, najít řešení nějakého Vašeho problému, či trápení, ráda Vám pomůžu prostřednictvím karet, díky kterým dostávám pro Vás odpovědi a možnosti řešení.

S úctou, láskou v srdci a přáním hojnosti všeho, co Vám přinese radost. 

V současné době také pořádám andělské meditace v Praze a Doksech u Kladna. V těchto meditacích se postupně dozvídáte o andělské říši, setkáváte se zde se svými strážnými i jinými anděly a aktivujete smysly pro vnímání nebeského/andělského vedení. Tyto meditace najdete v kalendáři akcí pod meditacemi. 

Srdečně Vás zvu a těším se na Vás.

 S láskou Hanka