Poslání archanděla Metatrona, jak a kde s ním pracovat

Čištění čaker, Indigové a křišťálové děti, určete si priority, vzestup člověka do nadpozemské úrovně, objevit něco skrytého v sobě a ve světě.

Metatronova aura je nádherně fialová se žlutozelenými proužky (žlutozelený odstín připomíná mořskou pěnu - sépiolit). Kámen spojovaný s Metatronovou energií je melounový turmalín.


Jestliže cítíte potřebu pomáhat dětem (svým vlastním nebo dětem obecně), požádejte Metatrona o úkol, který by korespondoval s vašimi přirozenými vlohami a zájmy. Metatron intenzivně pracuje se senzibilními, jasnovidnými a podobně nadanými dětmi a velmi rád pomáhá dospělým, kteří se těmto dětem chtějí věnovat. Pokud pro tuto misi potřebujete více času, peněz, nápadů, kontaktů nebo jiné podpory, zavolejte Metatrona. Pomůže vám zhmotnit to, co potřebujete, abyste se mohli plně soustředit na Křišťálové a Indigové děti, které tak milujete.
Metatron je jedním ze dvou archandělů, kteří kdysi kráčeli po zemi v lidské podobě (tím druhým je Sandalfon). Metatron byl prorok a zákoník Enoch, který po svém příkladném pozemském životě vstoupil na Nebesa. Tam pokračuje ve své práci zákoníka a kronikáře. Také pomáhá lidem rozvíjet schopnost organizovat a vést si záznamy. Zavoláte-li Metatrona, bude vás motivovat, abyste si utřídili své priority.

 

 

Hovoří archanděl Metatron

Zavolejte mě, abych pomocí posvátných geometrických tvarů očistil a otevřel Vaše čakry.
Používám posvátné geometrické tvary k čištění a vyrovnání energetických center ve Vašich tělech. Požádejte mě v duchu, abych Vám otevřel čakry a já jemně spustím svou "metatronskou krychlí" dolů Vaší korunní čakrou, která se nachází na vrcholku hlavy. Kostka bude rotovat směrem dolů a odstraní z Vašeho těla a energetických center mentální toxiny. Až budou Vaše čakry očištěny, pocítíte příval energie a zlepší se i Vaše intuice.
Máte blízko k dětem. Můžete pomáhat hlavně těm citlivým.
Součástí Vašeho životního plánu je pomáhat dětem, aby si uchovaly a rozvíjely své duševní a duchovní dary. Informujte dospělé, jak přirozeně a bez použití chemikálií živit a vychovávat tyto zvláštní děti. Velmi malé Křišťálové děti a o něco starší Indigové děti jsou velice důležité pro budoucnost této planety. Můžete pomoci zajistit jejich šťastnou budoucnost a já Vám v tom pomohu.
Soustřeďte se na to, co je pro Vás nejdůležitější. Pomohu Vám s přípravou a motivací.
Po čem toužíte? Co rozezpívá Vaše srdce? když se zaměříte na tyto oblasti, vzroste Vaše radostná energie, z čehož budou mít užitek všichni. Staňte se pánem svého programu a věnujte více času projektům a aktivitám blízkým Vašemu srdci. Dělejte taková rozhodnutí, která jsou v souladu s Vašimi prioritami a podporují Vaše životní poslání.

 

Pomocná afirmace:

Ze sebe rodím svou jedinečnou a budoucí postavu,
kterou jsem byl, jsem a opět budu.
S důvěrou se odevzdávám archandělům, abych byl během
své vnitřní a vnější proměny ochráněn.
Fialové a purpurové Světlo do mne proudí mým temenem.
Zakouším zázrak transformace.
Tím se pro mne uskutečňuje nebe na Zemi.