Každý z nás se denně setkáváme s různými lidmi, ať už je známe nebo neznáme. Každý člověk vysílá určitou vibraci - energii, kterou automaticky zachycujeme, a tak se velmi snadno stává, že se cítíme naštvaně, vyčerpaně a vlastně ani nevíme proč. Toto jsou emoce, které nám ve skutečnosti nepatří, ale nabalily se na nás právě proto, že jde o přenos energií. Potom tuto vibraci vyzařujeme a přitahujeme si komplikace a nepříjemnosti v životě, které nemusí být naše.

Citlivější lidé na sebe tyto vibrace stahují lehce. Samozřejmě kromě tohoto nevědomého přenosu energií existuje přenos vědomý. To bývá v případech, kdy na nás někdo myslí, či na nás přímo něco vysílá. Pokud jsou to vibrace laskavé, je to v pořádku, ale mohou to být i vibrace neláskyplné, ať už z jakéhokoli důvodu.

Jednoduchý příklad: Půjdeme za nějakým člověkem a v duchu na něj vyšleme: "Zakopni!" Ten člověk sice zakopne, ale my také, protože co vydáváme, to se nám vrací. Pokud ale daný člověk bude mít vytvořený ochranný štít a my mu opět popřejeme: "Zakopni!" Dotyčnému se nestane nic, ale my se přerazíme. Prostý zákon přitažlivosti. 

 

Jak si ochranný štít vytvořit'?

1) Sedneme si, nebo lehneme, uvolníme se. Můžeme si zapálit bílou svíčku, pustit oblíbenou muziku, vytvoříme si prostředí nám blízké.

2) Představíme si, že jsme zahaleni v jakémsi vajíčku, skořápce, obalu, které nemají žádný otvor. Tento obal může mít barvu i tvar takové, jaké si přejeme. Uvnitř je pouze náš vlastní osobní prostor. (Pokud potřebujeme, aby si nás některá konkrétní osoba přestala všímat, zvenčí dáme svému ochrannému obalu bílou barvu, a tuto osobu si při tom představíme, bílá barva nás před touto osobou "zneviditelní").

3) Požádáme vesmír, anděly, Boha, v co věříme, o ochranu - ať se veškerá nepřznivá a neláskyplná energie k nám vyslaná zvenčí odrazí od tohoto štítu a vrátí se, odkud přišla. Dovnitř prostupuje pouze láska. 

Tento ochranný štít si můžeme pravidelně obnovovat stejným způsobem. Není žádná doba, po kterou to pravidelně opakovat. Opakujeme to tehdy, kdy se na to cítíme. Tento štít můžeme také vytvořit i jinému člověku, například svému dítěti atd.

Doporučuji (zvláště, pohybujeme-li se denně mezi lidmi) každodenní večerní očistu: Při sprchování požádáme vodu, ať z nás odplaví veškeré nepříznivé vlivy a energie. Až budeme mít pocit, že jsme s tím hotovi, požádáme vodu o nabytí novou energií.

 

Srdečně Vám přeji pozitivní rozzářené dny plné radosti a lásky :-) 

S úctou a láskou Hanka